הרצאות בנושא בריאות וחולי

הרצאה בתשלום

בסתיו הזה הילדים יהיו בריאים

איך מחזקים את מערכת החיסון והאם כדאי לתת משהו לחיזוק באופן קבוע? לא! אני לא מאמינה בלתת תוסף או צמחים לחיזוק אם אין ממש צורך בכך. ולמה?  כי אולי זה יפתיע אתכם, אבל סביר להניח שמערכת החיסון של הילד שלכם די חזקה ופועלת!

הרי בכל פעם שהיא נפגשת עם גורם מחלה כלשהו היא מיד פותחת בתגובה- היא מעלה את החום, מייצרת נזלת ושיעול, לפעמים פריחה- הכל כדי לפנות את גורמי המחלה.

אז מה הבעיה? הבעיה היא שכאשר יש חולי תדיר, מערכת החיסון עובדת ללא הרף, ללא הפוגות. מה שעלול עם הזמן להתיש אותה. אם נצליח לייצר מצב בו מערכת החיסון לא תצטרך להגיב כל הזמן, הרי שנוכל לשמר את כוחה, כך שכאשר  יגיע הזמן להתמודד- היא תוכל לעשות את העבודה בצורה הטובה ביותר. לצורך זה צריך לייצב תשתיות שונות- את התשתית המוטורית האחראית על תנועת הגוף, את תשתית הויסות והשינה, את תשתית התזונה ואפילו את האוירה המשפחתית.

אז, כשכל המעגל ינוע בהרמוניה, גם מערכת החיסון תוכל לנוח.


ההרצאה בתשלום
:19.90

למה חשוב לשים לב לפני שמחסנים?

נגן וידאו

הכרות עם הגישה ההוליסטית, התשתיות הבסיסיות ודרכי הטיפול.

למה התינוקות והילדים שלנו חולים?

נגן וידאו

"לכל ילד קצב משלו" – כך הרגילו אותנו לחשוב. אבל האמת היא שיש חשיבות מאד גדולה לתהליך ההתפתחותי- לקצב, לאיכות לרצף. זאת מכיוון שאיכות התהליך משפיעה על תפקודו של הילד גם בחייו הבוגרים. בהרצאה הבאה תגלו את שתי הסיבות  עיקריות לכך.

חיזוק מערכת החיסון בעזרת התזונה

נגן וידאו

על הקשרים המרתקים של ההתפתחות בשנת החיים הראשונה לתפקוד בגיל הרך

הטיפול הטבעי בבעיות של מערכת הנשימה

נגן וידאו

איך שלושת החודשים הראשונים של התינוק משפיעים על עתידו, ומה צריך לעשות כדי להבטיח לו עתיד נהדר, בדיוק כפי שאתם מייחלים לו!

סרטונים בנושא בריאות וחולי

טל יש לי שאלה- מה את ממליצה לתת לתינוק לחיזוק מערכת החיסון?

נגן וידאו

על הגורמים השונים, השלכות על התפקוד היומיומי ומה אפשר וצריך לעשות.

יש לכם שאלות ולא מצאתם את התשובה? רוצים שאתייחס לנושא מסוים?

לפרטים צרו קשר

דילוג לתוכן