ירדנה מיארה, מנהלת הקליניקה​

ירדנה מיארה, בת 39, בזוגיות עם יהודה.
מלווה התפתחותית ומטפלת בספורט טיפולי הוליסטי לתינוקות וילדים, ואסיסטנטית הוראה בקורס "ספורט טיפולי הוליסטי לילדים".
יועצת שינה, בוגרת מכללת "צעד ראשון" ונומרולוגית.
שנים הסתובבתי לא מסופקת מהבחירות שעשיתי בחיי האישיים והמקצועיים, עם רצון גדול לשינוי כלשהו, וחשש גדול יותר מהעתיד לבוא. בזכות ייעוץ נומרולוגי אחד מוצלח אזרתי אומץ לעזוב את עולם ההייטק לטובת האהבה הגדולה שלי – ילדים!

עינת מזרחי, ראש תחום תזונה

שמי עינת מזרחי ואני יועצת רפואה הוליסטית לילדים ונטורופתית N.D, בוגרת מכללת רידמן לרפואה משלימה מזה -11 שנים, ומאמאי-רפואה הוליסטית לילדים. אני מרצה בכירה בצוות המרצים של מאמאי במסלול "ליווי וטיפול הוליסטי לילדים" בנושא תזונת התינוק והילד והתפתחות מוטורית תחושתית, ומלווה סטודנטים בסטאג בסיום קורס "התפתחות מוטורית תחושתית". כמו כן אני מטפלת בקליניקה פרטית על פי גישת הרפואה ההוליסטית לילדים. אני מאמינה כי בגופינו טמון הידע והיכולת לריפוי, אם רק נאפשר את התנאים לכך, מלווה קטנים כגדולים בדרכם למציאת פוטנציאל הריפוי שלהם (the vital force).

עדי פז, מאמנת עיסקית ואישית

שמי עדי פז ואני מלווה לבעלי עסקים בצמיחה ומזניקה לביצועי שיא בעסק ובחיים אני פועלת בתחום האימון האישי והעסקי כ-10 שנים ובעלת ניסיון רב בליווי קבוצתי ופרטני. בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ובוגרת "תות" – בית הספר המוביל לאימון. אני מרצה בכירה בצוות המרצים של מאמאי במסלול "רפואה הוליסטית לילדים" ומלווה את מאמאי ואת צוות המטפלים מזה כ-6 שנים המומחיות שלי היא בזיהוי פוטנציאל של אנשים והובלה שלהם להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמם. אני מאמינה שכל עוד אנחנו חיים אנחנו יכולים להשתנות וכן שעלינו לעסוק בפיתוח העצמי והעסקי באופן מתמיד בניסיון להיות טובים יותר וכדי לפעול בשלום עצמי ותחושת הגשמה. החזון האישי שלי הוא להגיע ולהשפיע באופן ישיר ועקיף על אלפי עצמאים בישראל ע"י הליווי האישי, ההרצאות, הסדנאות והתקשורת השוטפת שלי עם קהילת העוקבים שלי.

דנה מצר, מדריכת הורים ויועצת שינה

שמי דנה מצר, אני נשואה  ואמא  לשלושה ילדים. בהכשרתי המקצועית אני מדריכת הורים ויועצת שינה. אני מייעצת ומלווה הורים לילדי מגיל 0-10 שנים,  שרוצים לעשות שינוי בהתנהלות המשפחתית ולקבל כלים להורות אחרת.

אני מתרגשת להצטרף לצוות המרצים במסלול הלימודים "ליווי וטיפול הוליסטי לילדים" ולצאת עם הסטודנטים למסע מרתק בקורס הדרכת ההורים. במהלכו נשוחח על הדילמות המאפיינות את ההורות, גם שלכם וגם של המטופלים שלכם. ואתן לכם הרבה כלים פרקטיים אותם תוכלו ליישם ואלה ישתלבו עם כל שאר הכלים הנפלאים שתקבלו במסלול הלימודים.

חנה גורלי אחות במיון ילדים שניידר

אחות מיון ילדים מזה 18 שנים. בעבר עבדה כאחות בטיפול נמרץ ילדים, מדריכת סטודנטים ומנחה קורסים בביה"ח. בעיני הגישה אינה באה בסתירה לרפואה הקונבנציונאלית ממנה אני באה. ישנם הרבה תחומים אפורים והידע של הרפואה ההוליסטית משלים בדיוק את מה שחסר לי בעבודתי עם ילדים והורים.

אורית אקרמן, אסיסטנטית ומטפלת

אורית אקרמן, בת 41, מלווה התפתחותית ומטפלת בספורט טיפולי הוליסטי לתינוקות וילדים, ואסיסטנטית הוראה בקורס "התפתחות מוטורית תחושתית" ו-"ספורט טיפולי הוליסטי לילדים". כל חיי סובבים סביב ילדים. למדתי הוראה לגיל הרך ובמשך 17 שנים הגשמתי את חלום הילדות שלי להיות גננת. בשנים אלה ניהלתי גני ילדים, בניתי תכניות לימודים ויצרתי קהילה תומכת להורים ולילדים. אלו היו שנים של אהבה קוסמית לילדים- לפגוש בכל יום ילדים שלא מפסיקים להפתיע ולהרחיב את הלב. במהלך השנים נחשפתי למגוון קשיים ותסכולים שהילדים חווים ובער בי הרצון להציע להם מענים ופתרונות. כך הגעתי ללמוד "רפואה הוליסטית לילדים". עבורי ילדים הם בלב ובנשמה, יש לי תקשורת והבנה עמוקה עם נפשם הרגישה והמרתקת. שנים של ניסיון, התבוננות ולמידה הכשירו אותי להיות עבורם מורת דרך וללוות אותם בתהליך בהתפתחותם והתעצמותם.

גלית הנסב

גלית הנסב, בת 29, נשואה לאראל ואמא לאופיר, גרה בכפר סבא. מלווה התפתחותית ומטפלת בספורט טיפולי הוליסטי לתינוקות וילדים, ואסיסטנטית הוראה בקורס "התפתחות מוטורית תחושתית". יועצת לאורח חיים בריא, נטורופתית, רפלקסולוגית בכירה והרבליסטית בוגרת מכללת רידמן.

ספיר מרגוליס

בת 41, נשואה ליגאל, אימא לשלושה בנים לירון, אורן וגבריאל. בעלת תואר ראשון בכלכלה וניהול. גרה בחולון. מטפלת ברפואה הוליסטית לילדים עם התמחות בספורט הטיפולי ההוליסטי ואסיסטנטית הוראה בקורס "התפתחות מוטורית תחושתית". כאשר נולד בני האמצעי אורן התמודדנו עם  בעיית בריאות ועם הרבה שאלות. חיפשתי מענה אצל גורמים רפואיים שונים אך הרפואה המערבית לא ידעה לתת לי פתרון. החיפוש אחר התשובות הוביל אותי ל"רפואה ההוליסטית לילדים" ובה מצאתי פתרונות רחבים ומקיפים הכוללים הסתכלות רחבה  על הילד והמשפחה. אורן החל לקבל טיפול ואחרי תקופה קצרה יכולתי לראות שינויים והתקדמות מדהימים.
החוויה האישית שלי חיברה אותי לגישה ונטעה בי רצון לעזור לילדים אחרים ולהפיץ את הידע. הבנתי שזהו היעוד שלי.

רואן עגינה עובייד

בת 26, נשואה. מלווה התפתחותית ומטפלת בספורט טיפולי הוליסטי לתינוקות וילדים, ואסיסטנטית הוראה בקורס "התפתחות מוטורית תחושתית" ו-"ספורט טיפולי הוליסטי לילדים". בוגרת מכללת רידמן מזה 6 שנים, רפלקסולוגית בכירה, מעסה רפואית. עובדת בקופת חולים כללית (כללית משלימה) ובעלת קליניקה פרטית. ההבנה כי הטיפול ההוליסטי מבוסס על מתן מענה למקור הבעיה היא זו שמשכה אותי. וככזה, הטיפול ההוליסטי בילד הוא הבסיס לגדילתו לאדם בריא. אני מאמינה שלכל נפש יש את היכולת ואת הכוח  לצמוח בדרך תקינה רק צריך לאפשר לה את התנאים המתאימים לעשות זאת.

לפרטים נוספים השאירו לנו הודעה

מעוניינים בפרטים נוספים? צרו אתנו קשר
דילוג לתוכן