צוות המטפלים

צוות המטפלים 2018-06-30T13:18:08+00:00
עינת מזרחי

עינת מזרחי

ראש תחום תזונה

שמי עינת מזרחי ואני יועצת רפואה הוליסטית לילדים ונטורופתית N.D, בוגרת מכללת רידמן לרפואה משלימה מזה -11 שנים, ומאמאי-רפואה הוליסטית לילדים. אני מרצה בכירה בצוות המרצים של מאמאי במסלול "ליווי וטיפול הוליסטי לילדים" בנושא תזונת התינוק והילד והתפתחות מוטורית תחושתית, ומלווה סטודנטים בסטאג בסיום קורס "התפתחות מוטורית תחושתית". כמו כן אני מטפלת בקליניקה פרטית על פי גישת הרפואה ההוליסטית לילדים. אני מאמינה כי בגופינו טמון הידע והיכולת לריפוי, אם רק נאפשר את התנאים לכך, מלווה קטנים כגדולים בדרכם למציאת פוטנציאל הריפוי שלהם (the vital force).

מיכל מירום

אחות ילדים וטיפת חלב, יועצת חיסונים

שמי מיכל מירום. אני נשואה ואם לשני ילדים. מזה 30 שנה  אחות ילדים וטיפת חלב ומרצה בביה"ס לאחיות. בעלת תואר ראשון בסיעוד ותואר שני בבריאות הציבור. שנים של טיפול והדרכת מטופלים, סטודנטים וצוותים מקצועיים לימדו אותי, שטיפול והדרכה אופטימליים בילד הם רצף שלם של טיפול במשפחה כולה.

עדי פז

עדי פז

מאמנת עיסקית ואישית

שמי עדי פז ואני מלווה לבעלי עסקים בצמיחה ומזניקה לביצועי שיא בעסק ובחיים אני פועלת בתחום האימון האישי והעסקי כ-10 שנים ובעלת ניסיון רב בליווי קבוצתי ופרטני. בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ובוגרת "תות" – בית הספר המוביל לאימון. אני מרצה בכירה בצוות המרצים של מאמאי במסלול "רפואה הוליסטית לילדים" ומלווה את מאמאי ואת צוות המטפלים מזה כ-6 שנים המומחיות שלי היא בזיהוי פוטנציאל של אנשים והובלה שלהם להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמם. אני מאמינה שכל עוד אנחנו חיים אנחנו יכולים להשתנות וכן שעלינו לעסוק בפיתוח העצמי והעסקי באופן מתמיד בניסיון להיות טובים יותר וכדי לפעול בשלום עצמי ותחושת הגשמה. החזון האישי שלי הוא להגיע ולהשפיע באופן ישיר ועקיף על אלפי עצמאים בישראל ע"י הליווי האישי, ההרצאות, הסדנאות והתקשורת השוטפת שלי עם קהילת העוקבים שלי.

סמדר גפני, M.E.D 

שילוב אומנויות בחינוך

מרצה מוסמכת ל- Brain Gym ®  מטעם הקרן הבינלאומית לקינסיולוגיה חינוכית, מדריכה לקידום יכולות בתנועה ולשחרור ממתחים

דפנה רז

יגאל אלפסי

ראש תחום הומאופתיה

שמי יגאל אלפסי ומטפל בהומאופתיה כ- 12 שנה, מטפל בצוות המטפלים של מאמאי ומרצה במסלול "רפואה הוליסטית לילדים". אני בעל נסיון רב בטיפול בילדים ונשים ובכלל, מלווה נשים במהלך ההריון לידה, לאחר לידה, ולאורך כל שלבי ההתפתחות של החיים מינקות ועד זיקנה. בעברי מרצה להומאופתיה במכללת רידמן וברושים שבאוניברסיטת ת"א. כמו כן, עבדתי במלר"מ בביה"ח איכילוב בת"א.

דפנה רז

אסתי חיימוב

אסיסטנטית ומטפלת

שמי אסתי חיימוב ואני בת 37 , בת זוג לאלון ואמא לגפן ודרור. אני מטפלת בתינוקות וילדים ע"פ גישת הרפואה ההוליסטית לילדים. אני בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ניהול וכלכלה ובעלת רקע בלימודי אלבאום. במשך 9 שנים עבדתי במכון ברנקו וייס בתפקידי חינוך וניהול. אני מאמינה שתפקידנו כהורים הוא לגדל ילדינו לעצמאות פיזית ומחשבתית ולבטחון להתנסות ולחקור, לכבד את הזולת ולהיות פשוט טובים.

דפנה רז

מור מלמד

אסיסטנטית ומטפלת

שמי מור מלמד, בת זוגתו של גאלגו, אמא לרפאל בת 38. אני מטפלת בתינוקות וילדים ע"פ גישת הרפואה ההוליסטית לילדים ואסיסטנטית הוראה בקורס "ספורט טיפולי הוליסטי לתינוקות וילדים" כמו כן, אני בוגרת לימודי ארכיטקטורה באנגליה עם ניסיון של 8 שנות עבודה בתחום. גרתי 14 שנים באנגליה ושנתיים לאחר מכן בברזיל. חזרתי לפני שנתיים וחצי לארץ לרגל לידת בני הראשון וזמן קצר לאחר מכן החלטתי על שינוי מקצועי ונכנסתי לתחום הטיפולי בילדים בשיטת רפואת הילדים ההוליסטית. אני מאמינה שחשוב לתת לילד (ולהורה) את ההזדמנות לסמוך על עצמו ועל גופו ולהגיע להבנה העמוקה שהוא יכול ומסוגל. ידיעה זאת חודרת עמוק אל הווייתו ומתבטאת בכל רבדי החיים בדיאלוג שלו עם עצמו ובדיאלוג עם הסביבה. והמדהים מכל הוא שהשינוי העמוק יכול להיות בר השגה ומאוד מוחשי.

גלית הנסב

גלית הנסב, בת 29, נשואה לאראל ואמא לאופיר, גרה בכפר סבא.
מלווה התפתחותית ומטפלת בספורט טיפולי הוליסטי לתינוקות וילדים, ואסיסטנטית הוראה בקורס "התפתחות מוטורית תחושתית". יועצת לאורח חיים בריא, נטורופתית, רפלקסולוגית בכירה והרבליסטית בוגרת מכללת רידמן.

אורית אקרמן

אסיסטנטית ומטפלת

אורית אקרמן, בת 41, מלווה התפתחותית ומטפלת בספורט טיפולי הוליסטי לתינוקות וילדים, ואסיסטנטית הוראה בקורס "התפתחות מוטורית תחושתית" ו-"ספורט טיפולי הוליסטי לילדים".

כל חיי סובבים סביב ילדים. למדתי הוראה לגיל הרך ובמשך 17 שנים הגשמתי את חלום הילדות שלי להיות גננת. בשנים אלה ניהלתי גני ילדים, בניתי תכניות לימודים ויצרתי קהילה תומכת להורים ולילדים. אלו היו שנים של אהבה קוסמית לילדים- לפגוש בכל יום ילדים שלא מפסיקים להפתיע ולהרחיב את הלב. במהלך השנים נחשפתי למגוון קשיים ותסכולים שהילדים חווים ובער בי הרצון להציע להם מענים ופתרונות. כך הגעתי ללמוד "רפואה הוליסטית לילדים".
עבורי ילדים הם בלב ובנשמה, יש לי תקשורת והבנה עמוקה עם נפשם הרגישה והמרתקת. שנים של ניסיון, התבוננות ולמידה הכשירו אותי להיות עבורם מורת דרך וללוות אותם בתהליך בהתפתחותם והתעצמותם.

רואן עגינה עובייד

בת 26, נשואה.
מלווה התפתחותית ומטפלת בספורט טיפולי הוליסטי לתינוקות וילדים, ואסיסטנטית הוראה בקורס "התפתחות מוטורית תחושתית" ו-"ספורט טיפולי הוליסטי לילדים". בוגרת מכללת רידמן מזה 6 שנים, רפלקסולוגית בכירה, מעסה רפואית.
עובדת בקופת חולים כללית (כללית משלימה) ובעלת קליניקה פרטית.
ההבנה כי הטיפול ההוליסטי מבוסס על מתן מענה למקור הבעיה היא זו שמשכה אותי. וככזה, הטיפול ההוליסטי בילד הוא הבסיס לגדילתו לאדם בריא. אני מאמינה שלכל נפש יש את היכולת ואת הכוח  לצמוח בדרך תקינה רק צריך לאפשר לה את התנאים המתאימים לעשות זאת.

ספיר מרגוליס

ספיר מרגוליס, בת 41, נשואה ליגאל, אימא לשלושה בנים לירון, אורן וגבריאל. בעלת תואר ראשון בכלכלה וניהול. גרה בחולון. מטפלת ברפואה הוליסטית לילדים עם התמחות בספורט הטיפולי ההוליסטי ואסיסטנטית הוראה בקורס "התפתחות מוטורית תחושתית". כאשר נולד בני האמצעי אורן התמודדנו עם  בעיית בריאות ועם הרבה שאלות. חיפשתי מענה אצל גורמים רפואיים שונים אך הרפואה המערבית לא ידעה לתת לי פתרון. החיפוש אחר התשובות הוביל אותי ל"רפואה ההוליסטית לילדים" ובה מצאתי פתרונות רחבים ומקיפים הכוללים הסתכלות רחבה  על הילד והמשפחה. אורן החל לקבל טיפול ואחרי תקופה קצרה יכולתי לראות שינויים והתקדמות מדהימים.
החוויה האישית שלי חיברה אותי לגישה ונטעה בי רצון לעזור לילדים אחרים ולהפיץ את הידע. הבנתי שזהו היעוד שלי.

ירדנה מיארה

ירדנה מיארה, בת 39, בזוגיות עם יהודה.
מלווה התפתחותית ומטפלת בספורט טיפולי הוליסטי לתינוקות וילדים, ואסיסטנטית הוראה בקורס "ספורט טיפולי הוליסטי לילדים".
יועצת שינה, בוגרת מכללת "צעד ראשון" ונומרולוגית.
שנים הסתובבתי לא מסופקת מהבחירות שעשיתי בחיי האישיים והמקצועיים, עם רצון גדול לשינוי כלשהו, וחשש גדול יותר מהעתיד לבוא. בזכות ייעוץ נומרולוגי אחד מוצלח אזרתי אומץ לעזוב את עולם ההייטק לטובת האהבה הגדולה שלי – ילדים!
אני אוהבת מאוד את העבודה שלי, ומרגישה שזו זכות גדולה לסייע לנשים, לילדים ולפעוטות, וללוות אותם עד למימוש מלוא הפוטנציאל שבהם.